יעוץ תיקי השקעות

רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים אנחנו כאן בשבילכם!

  ניהול תיקי השקעות ותכניות חיסכון

  ניהול השקעות

  פראייר מי שחוסך בפק"מ!!!

  במציאות של היום, תכניות חסכון ופק"מ הפכו להיות נטל, ובמקום שישרתו את בעליהן, בעלי החיסכון משרתים אותם. חסכונות רבים נמקים בבנקים, צוברים ריבית אפסית ההופכת לתשואה ריאלית שלילית לאחר שמקזזים את עמלות הניהול והמיסים השונים. אבסורד נוסף הוא, שהבנק ממהר לקחת מכם כסף לחסכון אבל מציב תנאים לשחרור הכסף – מינימום של הפקדה, סגירת הכסף לתקופה ארוכה, מועדי משיכה קבועים, קנסות על משיכה מוקדמת ועוד..

  אבל יש דרך אחרת, דרך שיותר ויותר אנשים נחשפים אליה.

  קיימים היום כלים פנסיונים המאפשרים הפקדות בסכומים נמוכים, בפרקי זמן משתנים ובמשיכות חופשיות, ללא קנסות ובהתאמה אישית לכל לקוח ולקוח. אחד מהכלים הפנסיונים הבולטים ביורת הוא ״הפוליסה הפיננסית".

  מהי פוליסה פיננסית?

  פוליסה פיננסית הינה תכנית פיננסית חדשנית המנוהלת בשילוב של חברת ביטוח ובית השקעות.

  התכנית מאופיינת במספר תכונות מפתח:

  • נזילות – ניתן למשוך כספים מתכנית החיסכון בכל עת, ללא הגבלה, תלות בתכנות יציאה מוגדרות, וכמובן- ללא קנסות!!
  • גמישות – ניתן לבצע הפקדות חד פעמיות בסכומים שונים ובפרקי זמן משתנים, כמו כן ניתן לבצע הפקדה שוטפת בסכום קבוע ולשנות את גובה ההפקדה מעת לעת.
  • חסכון בעלויות – העלות היחידה היא דמי הניהול הנגבים מהצבירה בלבד, אין דמי משמרת, עמלות קניה ומכירה, דמי ניהול חשבון או דמי נאמן.
  • התאמה אישית – ניהול ההשקעות במגוון רחב של מסלולים, אפשרות למעבר בין המסלולים בכל עת ללא עלות או קנס.
  • הטבות מס – תשלום מס רווחי הון רק בעת הפדיון ורק על הרווח הריאלי.

  חברת My Benefit עובדת עם מגוון רחב של בתי השקעות וחברות ביטוח, אשר לכל אחד מהם תחומי הצטיינות והתמחות שונים.

  בעת בניית תכנית חיסכון, המומחים שלנו בודקים את אופי התיק, אופי הלקוח ורצונותיו, ומתאימים את התכנית והגוף הפיננסי האופטימאלי עבור כל לקוח ולקוח, תוך ייצוג הלקוח מול גוף זה.

  ניהול ההשקעות לא חייב להיות תיק!!

  כחלק מתהליך התכנון הפיננסי של My Benefit, אחד מאפיקי ההשקעות הינו תיק השקעות מנוהל. לצורך כך חתמה חברת My Benefit על הסכמי שיתוף פעולה עם מגוון גדול של בתי השקעות אשר הינם בעלי איתנות פיננסית, ניהול מקצועי, ניסיון, וותק, תודעת שירות גבוהה, טכנולוגיות מתקדמות ותוצאות השקעה גבוהות לאורך שנים.

  מהו תיק השקעות מנוהל?

  תיק השקעות בשוק ההון מנוהל על ידי מנהל תיקים אישי עבורך ועל פי צרכיך הפיננסיים. אם ברשותך הון פנוי להשקעה, לטווח בינוני-ארוך, וברצונך להשקיע אותו בשוק ההון, תיק מנוהל הוא פתרון מתאים עבורך.

  לכל תיק השקעות מנוהל מוגדרת מדיניות השקעה. מדיניות ההשקעות נקבעת בהתאם לפרופיל הסיכון הפיננסי שנקבע לך בשלב אפיון הצרכים בתכנון הפיננסי. בשוק ההון קיימים אפיקי השקעה רבים ומגוונים ומטרת מדיניות ההשקעות היא להגדיר באופן מדויק את רמת הסיכון בתיק ההשקעות ואת סוגי ניירות הערך שיכללו בו, בהתאמה אישית לצרכיך הייחודיים ולמטרות שהוגדרו מראש.

  יתרונות ניהול השקעות באמצעות תיק מנוהל:

  הכסף עצמו נשאר בחשבון הבנק שלכם, כאשר הניהול המעשי של התיק נעשה באמצעות מתן הרשאה לבית ההשקעות למתן הוראות ביצוע בתיק.

  אתם יכולים בכל רגע נתון לצפות בכל הפעילות הנעשית בתיק ההשקעות המנוהל שלכם באמצעות אתר האינטרנט של בית ההשקעות, וכן לקבל דיווח מידי רבעון המפרט את הפעילות בתיק.
  מגוון סוגים של תיקי השקעות :

  ניהול תיק השקעות בהתאמה אישית Tailor made – בניית תיק השקעות ייעודי תוך התייחסות לצרכים והרצונות הייחודיים והספציפיים של הלקוח, שיתופעל על ידי צוות מנהלי השקעות קבוע.

  ניהול תיק השקעות גלובלי – השקעה במניות ובאג"ח של מדינות וחברות גלובליות בעלות דירוג אשראי גבוה, יציבות פיננסית, בעלות תזרים מזומנים חזק, אשר נסחרות במחזורי מסחר גדולים. בתיקים יש הקפדה על פיזור נרחב ואפשרות להגנה מטבעית מתאימה מפני תנודות השער.

  רוצים להתחיל להשקיע את החסכונות שלכם בצורה חכמה יותר?

  הצעד הראשון מתחיל בהשארת פרטים!

   

  במדינת ישראל שורר מזה יותר מעשור מצב שבו עליית המדד היא אפסית. כיוון שכך, הריביות הנהוגות על פיקדונות בשקלים הן אפסיות בהתאמה למדדים. במרבית המקרים, הדרך היחידה של משקיע שיש ברשותו כספים שנצברו והוא מעוניין להגדיל את הרווחים עליהם, הינה השקעה בשוק ההון. ניהול השקעות נכון ומקצועי עשוי להניב את הרווחים הטובים ביותר, תוך התאמה של סוג ההשקעה לאופי של המשקיע ולדרישות הספציפיות שלו. פנו אל מנהל השקעות מקצועי לדוגמת זיו בר נוף. מה זה בכלל ניהול השקעות? מה היתרון בהעברה של ההשקעה הכספית לידי מנהל איכותי המצוי בשוק ההון? איך אפשר בכל זאת להשפיע על אופי השקעה ולכוון אותה? במאמר שלפניכם נשיב על השאלות הללו בצורה ברורה ומובנת.

  ניהול תיק השקעות אישי

  באופן עקרוני, במצב שבו הריבית על פיקדונות ותוכניות חיסכון היא אפסית, הדרך הנכונה ביותר להפקת רווחים מהון קיים היא פנייה להשקעות בשוק ניירות הערך. זאת, כמובן, למי שאיננו מעוניין להפנות את הכספים למטרות עסקיות. עם זאת, השקעה בשוק ניירות הערך דורשת מיומנות רבה והיכרות קרובה עם עולם ההשקעות ועם מערכת האיזונים והבלמים שיש להפעיל למיטוב ההשקעה. ניהול השקעות על ידי מנהל השקעות מקצועי ומיומן מבטיח ללקוח את התוצאות הטובות ביותר. זאת, תוך מזעור הסיכונים הנובעים מהשקעה עצמאית, ללא מבט פנורמי על שוק ההון וללא הבנה מיטבית של הסיכונים הגלומים בהשקעה כזאת.

   

  ניהול תיקי השקעות חכמים

  העברת ההשקעה לידי מנהל השקעות מאפשרת למשקיע עצמו להפחית את מידת האינטנסיביות של ההתעסקות בכספים המושקעים. עם זאת, המשקיע יכול להשפיע על אופי ההשקעה באמצעות ניהול השקעות. המשקיע יכול להתוות את הדרך ולקבוע את מידת הסולידיות של ההשקעה. מצד אחד, הגדלת הסיכונים עשויה להגדיל את הרווחים על ההון המושקע בצורה ניכרת. מצד שני, אותם סיכונים עצמם עלולים לפגוע ברווחיות ולגרום להפסדים ניכרים במקרה של ירידות רצופות ותלולות בבורסה. אם יש לכם עניין בניהול השקעות מקצועי, אתם במקום הנכון. צרו קשר כבר כעת והנציגים של My Benefit יחזרו אליכם בהקדם. הם יקבלו את ההנחיות הדרושות ויבצעו את ההשקעה בהתאם לצרכים, להעדפות ולדרישות שלכם.

   

  מנהל תיקי השקעות

  אחת הדרכים להגדיל את ההכנסה החודשית ולשמור על ערכו הריאלי של ההון שהצטבר בחשבון, הינה ניהול יעיל ונכון של הכספים ושל ההשקעות השונות. נכון אמנם לומר ולהניח שכל אדם יכול לנהל בעצמו את ההשקעות שלו. ואולם בעידן המודרני, כאשר הכל דינמי ושינויים יכולים להתרחש במהירות, הדבר הנכון לעשות הוא להסתייע בשירותיו הטובים של מנהל תיקי השקעות מנוסה ומיומן. זיו בר נוף הוא אחד המומחים בתחום ניהול תיקי השקעות. מה זה מנהל תיקי השקעות? איך מתנהלות בפועל ההשקעות באמצעות מנהל ההשקעות? מה היתרון של איש מקצוע כזה על פני כל דרך אחרת להשקעה? היכן אפשר להסתייע בשירותיו של בעל מקצוע איכותי בתחום ההשקעות? התשובות לפניכם.

   

  מנהל תיקי השקעות – מה זה ואיך זה עובד

  מנהל תיקי השקעות הוא בעל מקצוע מדופלם ומיומן, המתמחה בתחום ההשקעות. מנהל ההשקעות מקבל הרשאה מהלקוח ויכול לנהל את ההשקעות שלו באופן המיטבי ביותר. זאת, תוך שהכספים נשארים בחשבונו של הלקוח ואינם עובדים לחשבונות אחרים. בפועל, מנהל תיקי ההשקעות יודע לנווט את השקעות הלקוח, תוך שהוא מסנכרן אותן עם השקעות אחרות. כל זאת במטרה להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור הלקוח שלו. מנהל התיקים מקבל הנחיות מהלקוח באשר לאופי ההשקעות המועדף עליו. כמו כן, המשקיע יכול לקבוע את מידת הסולידיות של ההשקעות ומידת הסיכון שאותה הוא מעוניין לקחת. ככל שהסיכון שאותו מוכן הלקוח לקחת גדול יותר, כך הסיכוי להפקת רווחים מההשקעה הם גבוהים יותר.

  היתרון של ניהול תיק השקעה באמצעות איש מקצוע

  היתרון הגדול של ניהול ההשקעות באמצעות מנהל תיקי השקעות מיומן, טמון בעובדה שאיש המקצוע הזה חי בכל יום, בכל שעה ובכל דקה את עולם ההשקעות והפיננסים. הוא מכיר את המגמות בשוק ניירות הערך ולרוב מתמחה בסוגים ספציפיים של השקעות. כאשר איש המקצוע מזהה הזדמנות, הוא משקיע סכומי כסף מתוך תיק ההשקעות שעליו הוא מופקד. כשמגיעה העת, הוא מוכר את ניירות הערך ומחזיר למשקיע את ההשקעה ואת הרווחים שלו. אם יש לכם עניין להסתייע בשירותיו הטובים של איש מקצוע מיומן, אתם במקום הנכון. צרו איתנו קשר כבר כעת, ואנשי המקצוע המיומנים של My Benefit יחזרו אליכם בהקדם. 

   

  מנהל השקעות

  אחד הדברים המאפשרים שיפור באיכות החיים וברמת החיים הוא השקעה של זמן ומאמץ בצבירת רכוש והון. בשלבים מוקדמים, צבירת הרכוש לא תמיד מתרחשת בצורה מתואמת ולעיתים קרובות המאמץ מתפזר על פני תחומים שונים. במועד כל שהוא במעלה הדרך מתברר שהמאמץ המושקע בשמירה על ערך הרכוש מצד אחד ובהגדלת הרווחיות על ההשקעות מצד שני הוא הרבה יותר ארוך ממה שאפשר להעלות על הדעת, למעשה, ניהול ההשקעות והנכסים גוזל כל כך הרבה זמן, עד שלא נותר זמן לדברים אחרים. מנהל השקעות איכותי עשוי להיות התשובה למצב הזה. מהו בעצם מנהל השקעות? מה היתרון של מנהל השקעות מקצוען על פני ניהול עצמי של ההשקעות והרכוש? היכן אפשר לשכור את שירותיו הטובים של איש מקצוע מיומן שיביע את התוצאות בטובות ביותר? בשורות להלן נשיב לשאלות הללו. זיו בר נוף הוא אחד מהאנשים המומחים בתחום, בעל ניסיון וידע רב בכל תחום ההשקעות, פנו אליו לייעוץ.

  מה זה מנהל השקעות 

  מנהל השקעות הוא איש מקצוע מדופלם המצוי ברזי עולם ההשקעות והפיננסים. מנהל ההשקעות מנהל את כלל הנכסים הפיננסיים של בעל הרכוש ומשקיע את הכספים בצורה שממקסמת את הרווחים של בעל ההון. אותו בעל הון מתווה את הקווים הכלליים: אופן ההשקעה, מידת הסיכון שאותה הוא מעוניין לקחת וסוג ההשקעות שבהן הוא רוצה להתמקד. בהתאם להנחיות הללו, מנהל ההשקעות מכוון את ההון ומאפשר למשקיע להנות מהרווחים הגבוהים ביותר האפשריים. מנהל ההשקעות עוקב אחר ההשקעה ובכך חוסך מבעל ההון את הצור תליות בכל רגע נתון עם היד על הדופק.

  היתרונות של ניהול השקעות מקצועי

  אחד היתרונות של מנהל השקעות מקצועי טמון בעובדה שאותו בעל מקצוע מכיר את עולם ההשקעות על כל המרכיבים שלו. מנהל ההשקעות מכיר את היתרונות והחסרונות בניירות ערך, כמו גם סוגים אחרים של השקעות. בעל המקצוע הזה משקיע כאמור את הכספים של בעל ההון בהתאם להנחיות ובהתאם לדרישות. המטרה היא, כמובן, להפיק את הרווחים הגבוהים ביותר האפשריים. מנהל השקעות עשוי לייעץ מעת לעת לבעל ההון ולכוון אותו לסוגים שונים של השקעות שעשויים להניב עבורו רווחים נאים. אם יש לכם עניין לנהל את הכספים שלכם בצורה מקצועית ומיומנת, אתם במקום הנכון. צרו קשר כעת והמומחים של My Benefit יחזרו אליכם בהקדם. הם יבחנו את הצרכים ואת הדרישות שלכם ויסייעו לכם בהפקת התועלת המרובה ביותר מהנכסים הפיננסיים שלכם.

   

  ניהול תיקי השקעות

  השחיקה שחלה בהשקעות ובחסכונות בעשור האחרון גרמה ללא מעט חוסכים ומשקיעים לתור אחר חלופות השקעה מוצלחות יותר, וזאת, במקום ההשקעות המסורתיות, שהלכו והפכו לכדאיות-פחות בשל הריביות הנמוכות שהן נשאו. גם אחרוני המשקיעים שהמשיכו לדבוק באפיקים מסורתיים אלה בשל אופן חשיבתם השמרני, החלו לזנוח אותם ולחפש אופציות הגיוניות יותר. את ההזדמנויות לכך סיפקו שוק ההון והסקטורים השונים, אשר הצליחו לרענן את התחום באמצעות אפיקי חיסכון והשקעה מוצלחים יותר מהחסכונות הבנקאיים הוותיקים. וכך, עם התפתחות התחום והתבססותו, צצו בשטח הגופים השונים המנהלים עבור לקוחותיהם מבחר מגוון של תיקי השקעות. לכל מידע נוסף ניתן לפנות אל זיו בר נוף סוכן פנסיוני ומתכנן פיננסי.

  מי, בעצם, עוסק כיום בניהול תיק השקעות?

  השחיקה שחלה בהשקעות ובחסכונות בעשור האחרון גרמה ללא מעט חוסכים ומשקיעים לתור אחר חלופות השקעה מוצלחות יותר, וזאת, במקום ההשקעות המסורתיות, שהלכו והפכו לכדאיות-פחות בשל הריביות הנמוכות שהן נשאו. גם אחרוני המשקיעים שהמשיכו לדבוק באפיקים מסורתיים אלה בשל אופן חשיבתם השמרני, החלו לזנוח אותם ולחפש אופציות הגיוניות יותר. את ההזדמנויות לכך סיפקו שוק ההון והסקטורים השונים, אשר הצליחו לרענן את התחום באמצעות אפיקי חיסכון והשקעה מוצלחים יותר מהחסכונות הבנקאיים הוותיקים. וכך, עם התפתחות התחום והתבססותו, צצו בשטח הגופים השונים המנהלים עבור לקוחותיהם מבחר מגוון של תיקי השקעות. לכל מידע נוסף ניתן לפנות אל זיו בר נוף סוכן פנסיוני ומתכנן פיננסי.

  מה עוד חשוב לדעת?

  תיקי השקעות הם עניין מתמשך וניהולם, אף הוא, אינו עובד בשיטת ה"זבנג וגמרנו". כך שעל אף הרצון לראות תוצאות, ומהר ככל האפשר, תצטרכו להיות מאופקים וסבלניים יותר, בין אם ניהול תיק ההשקעות נעשה על ידי יועץ השקעות עצמאי / פרטי, על ידי חברת השקעות או על ידי יועץ השקעות בבנק. זיו בר נוף סוכן פנסיוני ומתכנן פיננסי לייעוץ.

  מחפשים יעוץ פיננסי?

  רוצים לדעת עוד על תכנון העתיד? אנחנו כאן בשבילכם!

   שירותים נוספים

   ביטוח בריאות וסיעוד

   המחשבות על ביטוח בריאות וסיעוד עושות אותך חולה? "לי זה לא יקרה" התפיסה הכל כך ישראלית הזו, הייתה נר לרגלנו במשך שנים… אבל יש כמה אמיתות שמהן קשה יהיה...

   תכנון פיננסי

   החיים הפיננסיים שלנו מסובכים מאי פעם ונוצר צורך בתכנון, ליווי מקצועי ואישי לטווח ארוך. תכנון פיננסי מקיף, הינו תהליך מתמשך שיעזור לך לקבל החלטות שיכולו להשיג את מטרות ושאיפות...

   שיווק וקידום אתרים באינטרנט