יעוץ תיקי השקעות

רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים אנחנו כאן בשבילכם!

  תכנון פיננסי

  החיים הפיננסיים שלנו מסובכים מאי פעם ונוצר צורך בתכנון, ליווי מקצועי ואישי לטווח ארוך.

  תכנון פיננסי מקיף, הינו תהליך מתמשך שיעזור לך לקבל החלטות שיכולו להשיג את מטרות ושאיפות החיים שלך ומשפחתך.

  ב – My Benefit מושם דגש רב על בניית מערכת יחסים ארוכת טווח וליווי אישי לאורך השנים.

  ב – My Benefit אמון ושקיפות הם חלק בלתי נפרד מהתהליך ואנו מקפידים להנחות אתכם בתהליך התכנון הפיננסי ולוודא כי הנכם שותפים לו, כך שתוכלו לקבל החלטות מושכלות, תוך שמירה על מידת השליטה והבקרה על נכסיכם, לה אתם זקוקים, כיום ובעתיד.

  במסגרת תהליך התכנון הפיננסי נבנה יחדיו פרופיל פיננסי פנסיוני עבורכם ועבור משפחתכם. פרופיל זה מסייע לקבוע את מידת הסיכון בהשקעות ובתכניות פנסיוניות עמה אתם חשים בנוח.

  תכנון פיננסי כולל מספר שלבים:

  • הגדרת מטרות ויעדים בתכנון – הגדרת המטרות הינה שלב מהותי בתהליך התכנון הפיננסי ומאפשרת למתכנן והלקוח לבצע תיאום ציפיות מלא, להגדיר את אופי הפעילות, היקפה ומפרט השירות.
  • איסוף מלוא המידע האישי והכלכלי – איסוף כל המידע הפיננסי, הפנסיוני והביטוחים מכל חברות ביטוח, קרנות פנסיה, בתי השקעות, בנקים וכדומה.. וזאת, על מנת שנוכל ליצור תמונה מלאה על המציאות הכלכלית הנוכחית.
  • ניתוח המידע – ניתוח הנתונים יבוצע ע"י מערכת סימולציה מתקדמת אשר תבחן ותנתח את המצב הנוכחי. בעזרת המערכת נוכל להציג תמונת מצב כוללת של הנכסים הפיננסים, הפנסיונים והביטוחים בהווה ותבחן האם קיימים פערים בין התכניות הקיימות לבין התכניות העתידיות.
  • הצגת התכנית ומתן המלצות – בשלב זה תוצג התכנית הכוללת בשילוב עם מסמך המלצות ליישום התכנית. תכנית זו תהווה את הבסיס והעוגן בפעילות התכנון הפיננסי.
  • יישום התכנית – יישום של התכנית מול החברות והמוסדות השונים. תבוצע התאמה של התכניות הקיימות לפרופיל הפיננסי פנסיוני שנקבע קודם.
  • בקרה וליווי מתמשך – מרגע יישום התכנית, יבוצע מעקב שוטף, פגישות תקופתיות, איזון ומתן המלצות ביחס לעריכת התאמות בתכנית לאורך השנים.

  רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

   

   

  תכנון פיננסי משפחתי

  המצב הכלכלי במדינת ישראל נמנה עם הטובים בעולם. עם זאת, ההכנסה של מרבית השכירים והעצמאיים בישראל היא מוגבלת ומחייבת התנהלות פיננסית נבונה. תכנון פיננסי נכון עשוי להגדיל את היציבות הכלכלית ולשפר את המצב בחשבון הבנק ובכלל. מה זה בעצם תכנון פיננסי? למה התכנון הזה הוא כל כך חשוב? מהם העקרונות הכלליים של התכנון? היכן אפשר לקבל ייעוץ איכותי וסיוע בתכנון הפעילות הפיננסית? המאמר שלפניכם יסביר בקצרה אבל בצורה ברורה את הנושא ואת החשיבות שלו. זכרו שחובה לפנות אל יועץ פיננסי לדוגמת זיו בר נוף, המומחה בתחומו.

  מה זה תכנון פיננסי

  תכנון פיננסי הוא יצירת מתאם ברור בין ההכנסות לבין ההוצאות. אף שכל אחד יודע שאי אפשר להוציא יותר כסף ממה שנכנס, הרי שבפועל זה בדיוק מה שרבים עושים. הקלות שבה ניתן לקחת הלוואות כיום עלולה להיות מפתה ולעמעם את עוצמת הפגיעה. ואולם התוצאה היא בדרך כלל הסתבכות פיננסית שעלולה להיגמר בפשיטת רגל ואבדן רכוש, כולל אבדן דירת המגורים. יועץ מקצועי יבחן תחילה את כלל ההכנסות וההוצאות. בהמשך הוא יבחן את האפשרויות העומדות בפני המשפחה או העסק ששכרו את שירותיו הטובים וימליץ על פעולות שעשויות לחלץ את המשפחה או בעל העסק מבעיות פיננסיות משמעותיות.

  למה תכנון פיננסי אישי וניהול כספי הוא כל כך חשוב

  תכנון ההתנהלות הכספית הן אצל משפחות והן אצל בעלי עסקים הוא חשוב. בטווח הקצר, הפער בין ההוצאות לבין ההכנסות יכול להיות מכוסה באמצעות הלוואות. עם זאת, בשלב כלשהוא הבנקים יעצרו את ההלוואות וידרשו פירעון מלא שלהן. תכנון נכון פירושו הקטנות ההוצאות, הגדלת ההכנסות וכן פריסת החובות הקיימים באופן שההחזר שלהם לא יעיק על התקציב החודשי. בדרך כלל, שילוב של לפחות שניים משלושת העקרונות המצוינים לעיל יוכל להשיג את התוצאות המקוות. בנוסף, תכנון פיננסי נוגע או עשוי לגעת גם בתוכניות הפנסיה והחסכונות לטווח הארוך. אם נקלעתם לקשיים פיננסיים משמעותיים, אתם בדיוק במקום הנכון והמתאים ביותר. צרו קשר כבר כעת והמומחים של My Benefit יחזרו אליכם בהקדם. הם יבחנו את המצב שלכם לאשורו ויציעו לכם את הדרכים המתאימות עבורם להיחלץ מהסבך. בנוסף, המומחים יסייעו ביישום בפועל של התוכנית, עד להשלמה מלאה ומוצלחת שלה.

   

  מתכנן פיננסי

  אחד המדדים להתנהלות פיננסית נכונה הוא העדר פער משמעותי בין ההכנסות לבין ההוצאות. כאשר פער כזה קיים, חשוב לזהות אותו במהירות ולנסות לצמצם אותו ככל שניתן ואף לחסל אותו לחלוטין. הסתייעות בבעל מקצוע איכותי עשויה לסייע למשפחות ולבעלי עסקים להשיג את התוצאה הטובה ביותר – לעשות שימוש מושכל בהכנסות, להקטין את ההוצאות ולפרוש חובות מצטברים. זיו בר נוף הוא אחד מהמתכננים הפיננסים המובילים בתחום כולל לבעלי הון. מהו בעצם מתכנן פיננסי? למה חשוב לשכור את השירותים של מתכנן פיננסי מקצועי? איזה ערך מוסף ניתן להשיג בהסתייעות באיש מקצוע מיומן? היכן ניתן לקבל ייעוץ פיננסי איכותי והמקצועי? להלן התשובות.

  מתכנן פיננסי מומלץ ואופן הפעולה שלו

  מתכנן פיננסי הוא איש מקצוע מיומן בתחומו. מדובר בבעל מקצוע המסוגל לבחון את המצב הכלכלי ממעוף הציפור ולעלות במהירות וביעילות על כשלים משמעותיים בהתנהלות הפיננסית היום יומית ובהתנהלות רווחית לבעלי הון. בכל עסק ובכל משפחה ניתן למצוא בכל זמן נתון הוצאות מיותרות או התנהלות פיננסית כושלת בעניינים כאלה ואחרים. ואולם כאשר ההתנהלות הזאת היא עקבית, היא עלולה להגדיל בצורה משמעותית את הפער בין הוצאות ובין הכנסות. הגדלת הפער, שבדרך כלל ממומנת באמצעות הלוואות לטווח קצר, תיתקל בסיכומו של עניין במחסום, כאשר הבנקים וגופים פיננסיים אחרים יסרבו להמשיך ולהלוות כסף שרק מחמיר את הבעיה ולא פותר אותה. יועץ פיננסי יוכל, אחרי בחירת הנתונים, להצביע על הדרך הנכונה לפתור את הבעיה.

  מתכנן פיננסי אישי זיו בר נוף

  מעבר ליצירת התאמה בין ההכנסות להוצאות, תכנון פיננסי איכותי יכול לעסוק גם בתוכניות הפנסיה והחיסכון לטווח ארוך וכן בהשקעה של כספים שקיימים בפיקדונות ונושאים ריביות זעומות. תכנון פיננסי מקצועי בוחן את כל המרכיבים בתמונה הכוללת ומתווה עבור הלקוחות את התוכנית הנכונה והמתאימה ביותר עבורם. זאת, תוך התחשבות בתנאים הספציפיים שלהם. אם יש לכם עניין להחזיר את היציבות להתנהלות הפיננסית שלכם, אתם במקום הנכון. צרו קשר כבר כעת והמומחים של My Benefit יחזרו אליכם בהקדם. הם יסייעו לכם בהערכת הסיכויים והסיכונים ובתכנון נכון של ההתנהלות התקציבית שלכם. זאת, לאחר בחינת מקורות ההכנסה הקיימים והאופציונליים, בדיקת ההוצאות ובחירת הדרך הנכונה עבורכם לייצוב המצב הפיננסי.

   

  ניהול פיננסי

  צבירת הון ורכוש היא משימה לא פשוטה, שלעיתים קרובות לוקחת לא מעט זמן. עם זאת, בשלב כלשהוא לאורך הדרך מגיע הזמן שבו נוצר הצורך לנהל את ההשקעות ואת הפיננסים. הניהול צריך להתבצע בצורה מסודרת, מקצועית ומרוכזת. אחת האפשרויות היא ניהול ההשקעות והפיננסים על ידי בעל ההון עצמו, אלא שבדרך כלל המשימה הזאת מקשה על ניהול העסקים היום יומי. ניהול ההשקעות דורש מעקב צמוד אחרי ההתרחשויות הכלכליות והפיננסיות ותגובה המהירה לשינויים אפשריים. ניהול פיננסי מקצועי עשוי להיות הפתרון הנכון ביותר במקרים כאלה. מומלץ לפנות אל היועץ הפיננסי זיו בר נוף לתוצאה מיטבית עבורכם. מהו בעצם הניהול הפיננסי? למה כדאי לבעלי הון ורכוש להעביר את ניהול הפיננסים שלהם או של העסק לידי אנשי מקצוע מיומנים? היכן אפשר למצוא מנהלים פיננסיים מקצועיים, מוכשרים ואיכותיים? להלן התשובות.

  ניהול פיננסי אישי

  ניהול פיננסי הוא מקצוע לכל דבר ועניין. מי שמתמחה בתחום לומד להכיר את שוק ההון ואת תחום ההשקעות בכללותו. המנהל הפיננסי אמון על ניהול של סכומי כסף גבוהים, באופן שיניב לבעלי ההון את הרווחים הגבוהים ביותר האפשריים. ההיסטוריה מוכיחה שניהול פיננסי נכון מניב רווחים גבוהים בכל מצב. למרות עליות וירידות, הרווחים שניתן להשיג בשוק ההון עולים בדרך כלל על הרווחים הנובעים מהצמדה למדדים המובילים וגבוהים מאלה שניתן להשיג במרבית סוגי ההשקעה האחרים.   

  ניהול פיננסי נכון

  אחת הבעיות שבעלי הון ורכוש נתקלים בהן שוב ושוב, היא הצורך לעקוב אחרי ההתנהלות הפיננסית שלהם. המעקב הזה דורש תשומת לב רבה, יחד עם הבנה והתמקצעות בשוק ההון ובכלל. ניהול פיננסי מקצועי חוסך מבעל ההון את המלאכה הזאת ומאפשר לו לפנות חלק גדול יותר מהזמן שלו לעסקים ולהמשך צבירת ההון ולהתמקד בדברים החשובים באמת. מנהל הפיננסים הוא איש מקצוע המכיר את התחום על בוריו ועוקב אחרי השינויים המתחוללים בו, כחלק מסדר היום שלו בתחום המקצועי שבו בחר. אם יש לכם עניין בניהול פיננסי מקצועי ואיכותי של ההון שלכם, זה בהחלט המקום הנכון עבורכם. צרו קשר כבר כעת והמנהלים המקצועיים של  My Benefit יחזרו אליכם בהקדם. הם ילמדו את ההעדפות והצרכים שלכם ויסייעו לכם להפיק את המיטב מההון שלכם.

  מחפשים יעוץ פיננסי?

  רוצים לדעת עוד על תכנון העתיד? אנחנו כאן בשבילכם!

   שירותים נוספים

   פמילי אופיס

   כאשר יחידים ומשפחות צוברים סכומי כסף משמעותיים, הדבר ההגיוני ביותר הוא לנסות ולתכנן ככל שניתן את ההשקעות ואת הרווחים, באופן שימקסם את התועלת לבעלי הנכסים. לא אלת קורה...

   ביטוח בריאות וסיעוד

   המחשבות על ביטוח בריאות וסיעוד עושות אותך חולה? "לי זה לא יקרה" התפיסה הכל כך ישראלית הזו, הייתה נר לרגלנו במשך שנים… אבל יש כמה אמיתות שמהן קשה יהיה...

   שיווק וקידום אתרים באינטרנט