יעוץ תיקי השקעות

רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים אנחנו כאן בשבילכם!

  פמילי אופיס

  כאשר יחידים ומשפחות צוברים סכומי כסף משמעותיים, הדבר ההגיוני ביותר הוא לנסות ולתכנן ככל שניתן את ההשקעות ואת הרווחים, באופן שימקסם את התועלת לבעלי הנכסים. לא אלת קורה שאנשים שצברו כספים ורכוש מאבדים את הידיים והרגליים כאשר הם מנסים לעקוב כל העת אחרי כל מה שמתרחש בכלל הנכסים שלהם. פמילי אופיס נועד בדיוק למטרה הזאת – תכנון וניהול נכון ויעיל של הנכסים. מהו בדיוק תכנון נכסים פיננסיים? למה חשוב לתכנן את ההתנהלות הפיננסית? מה היתרון של פמילי אופיס על פני גופים אחרים העוסקים בתחום? בשורות הבאות נבהיר את הסוגיות הללו. בכל נושא של פמילי אופיס יש לפנות אל זיו בר נוף המומחה בתחום.

  פמילי אופיס והמשמעות שלו

  צבירת נכסים פיננסיים מתפרסת על פני תקופה ארוכה. לא אחת קורה שאנשים מוצאים את עצמם אחרי כמה וכמה שנים עם מגוון רחב של נכסים פיננסיים, נכסי נדל"ן, פוליסות ביטוח ונכסים נוספים בעלי משמעות פיננסית. בשלב כל שהוא, המעקב אחרי ההתנהלות של כל אחד מהנכסים הללו הופך למשימה של ממש. התמרון בין מועד הפקיעה של פיקדון לבין מעקב אחרי מניה שנרכשה בשוק ההון, בדיקת תוכניות החיסכון הפנסיוני וההכנסות משכר דירה הופך למשימה של ממש הדורשת לא מעת תשומת לב וזמן. עם זאת, העדר מעקב עלול לפגום ברווחים ואף לגרום להפסדים כספיים משמעותיים. אין להפריז בחשיבות התכנון הפיננסי והמעקב השוטף אחרי ההכנסות וניהול הפיננסים בכלל. פמילי אופיס יכול לעבוד עבורכם.

  חברת פמילי אופיס  – My Benefit

  כאמור, ניהול פיננסי עצמאי דורש תמרון בין בנקים, חברות השקעה, משרדי רו"ח ושלל בעלי תפקידים. מעבר לזמן הרב הדרוש למעקב וניהול הנכסים, גם העמלות ודמי השירות שגובים הגופים הללו מצטברים לכדי סכומי כסף לא קטנים. פמילי אופיס מעניק לבעלי הון ורכוש המעוניינים בכך את כל שירותי הניהול הפיננסי תחת קורת גג אחת. מעבר למעקב השוטף, המקצוענים של פמילי אופיס יכולים להשקיף ממעוף הציפור על כלל הרכוש והנכסים של הלקוחות ולנתב אותם למסלולים הרווחיים ביותר. אם יש לכם עניין בניהול יעיל של הרכוש והנכסים שלכם, זה בהחלט המקום המתאים ביותר עבורכם. המומחים של My Benefit יסייעו לכם בניהול ומעקב אחרי ההשקעות והנכסים שלכם וייעוץ שהמטרה שלו למטב את ההשקעות.

   

  Family Office

  לא אחת קורה שאנשים משקיעים מאמצים זמן ומאמץ ביצירת רכוש והגדלת הרווחים. יש מקרים רבים שבהם ההשקעה איננה מתמקדת בהכרח בתחום אחד, אלא מתפרשת על פני מדוון רחב של תחומים פיננסיים והשקעות. חלק מהסכומים שנצברים מושקעים בנדל"ן, חלק במניות וחלק אחר מושקע בעסק אחד או יותר. לכאורה מדובר במצב אופטימלי של פיזור השקעות. עם זאת, דווקא ההתנהלות הזאת עלולה להערים קשיים לא מעטים בהתנהלות השוטפת. מהם הקשיים שעלולים להתעורר כתוצאה מביזור ההשקעות ופיזור שלהן על פני מרכזי רווח שונים? מה הדרך הנכונה לטיפול במצב ופיקוח על ההשקעות? מהו Family Office ולמה כדאי להסתייע בשירותים הטובים שלו? להלן התשובות. פנו אל המומחה בתחום זיו בר נוף לייעוץ.

   

  Family Office מושקעים

  כאמור, במשך תקופה ארוכה מושקעים מאמצים בהגדלת ההון והרכוש. ואולם בשלב כל שהוא מתעורר הצורך לפקח על הרכוש ועל ההון הצבור בצורה מרוכזת ויעילה. מצד אחד, ככל שההשקעות מגוונות יותר ומבוזרות יותר, כך קטנים הסיכויים להפסדים כתוצאה מבעיות שמתעוררות בתחום ספציפי. מצד שני ככל שההשקעות מפוזרות בתחומים שונים, כך הקושי לעקוב אחריהן נעשה ממשי יותר. בנוסף, הטיפול בהשקעות דורש התקשרות עם מגוון רחב של בעלי תפקידים – מנהלים עסקיים, רואי חשבון, בנקאים ועוד כיוצא באלה בעלי תפקידים שונים. התבוננות יסודית במצב מביאה בדרך כלל לתובנה שניהול ההשקעות והמעקב אחריהן גוזלים זמן רב הרבה יותר מהנחוץ. Family Office בשבילכם.

  Family Office – הדרך הנכונה לניהול השקעות ופיקוח עליהן

  החלופה הטובה ביותר להתנהלות פרטנית מול מנהלי השקעות, רואי חשבון, בנקאים, חברות ביטוח ויועצי מס, כל אחד מהם בנפרד, היא לרכז את ניהול ההשקעות במקום אחד. פמילי אופיס עשוי להעניק לבעלי עושר פיננסי שקט נפשי ולחסוך להם זמן וטרחה מרובים. המומחים של My Benefit מציעים מגוון רחב של פתרונות ניהול אפקטיביים, חסכוניים בזמן ושניתן למקסם באמצעותם את הרווחים מההשקעות והנכסים שלכם. אם יש לכם עניין לנהל את כל ההשקעות שלכם במקום אחד, אתם במקום הנכון. צרו קשר כעת והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם. הם ילמדו את הצרכים ואת ההעדפות שלכם ויסייעו לכם במציאת אפיקי ההשקעה המשתלמים ביותר עבורכם.

   

  חברות פמילי אופיס

  על אף שהמושג פמילי אופיס (משרד משפחתי) יעלה, באופן אינטואיטיבי בראשכם את האסוציאציה של העסק המשפחתי רב הדורות, שבו עובדים הסבא, הנכד והנין, שכם לשכם, זה לצד זה, בתחום השירותים הפיננסיים מושג זה מתייחס לחברות ייעוץ והשקעות פרטיות המסייעות לבעלי הון בניהול נכסיהם והשקעותיהם, במקביל לעיסוק בנושאים פרטיים ורגישים יותר (כדוגמת העיסוק בירושה או מעורבותו של הדור הצעיר יותר בנכסים, בעושר ובהון המשפחתי). על אף שקיימות לא מעט מחלקות המציעות, לכאורה, שירותי פמילי אופיס (תחת הטייטל של "ניהול עושר") בפירמות של עורכי דין ו / או במשרדי רו"ח, שירותיהן של הללו הינם חלקיים בלבד, ולרוב, הם מגיעים מהפוזיציה של תחום העיסוק המרכזי של המשרד, ולכן, הם עלולים להחמיץ לא מעט פרטים בתמונת המצב הכוללת. לפרטים פנו אל זיו בר נוף מתכנן פיננסי ויועץ פנסיוני.

  חברת פמילי אופיס – מה, בעצם, היא עושה?

  ראשית, נעצור על מנת להדגיש נקודה מסוימת – כאשר המדובר על אדם פרטי שהונו נאמד בעשרות או במאות מיליוני ₪, זוויות הראיה שלו למצבו אינה יכולה להיות כזו של אדם פרטי, אלא חייבת להיות קרובה יותר לזווית הראיה העסקית, על כל המשתמע מכך. זאת, מאחר ובמצב כזה, על בעל ההון להביט בסיטואציה דרך האינטרס של מיקסום המשאבים וניתובם בדרך הנכונה והרווחית ביותר, ולא רק בשימורם של המשאבים. לאחר שנקודה זו הובהרה, נשוב לחברות הפמילי אופיס ולאופן שבו הן משתלבות בתמונה.

  חברת פמילי אופיס בונה עבור הלקוח עתיר ההון מעטפת טיפול, אשר, לרוב, תכלול התייחסות לתכנון המס, למתן תרומות, לקניית נכסים וניהולם, לניהול ההשקעות ולרכיבים נוספים, המשתנים בהתאם לצרכים ולנתונים הספציפיים של הלקוח. מטרותיה של חברת פמילי אופיס היא להעניק לכל לקוח שלה את מטריית השירותים הרחבה ביותר הנוגעת להונו ולנכסיו. לכן, לדוגמה, בעת שעולים נושאים שונים, גם אם הם, לכאורה, אינם קשורים ישירות להונו ולהשקעותיו של הלקוח (לדוגמה, ענייני צוואה וירושה), הפמילי אופיס המטפלת בו תספק לו שירותי עורך דין וייעוץ משפטי רלוונטי לנושא, במסגרת הטיפול הכולל שהיא מעניקה לו.

  פמילי אופיס בישראל

  חברות פמילי אופיס מעניקות לכל אחד מלקוחותיהן בעלי ההון, מטריית שירותים שמטרתה לסייע לו לטפל בהונו, בנכסיו ובאספקטים השונים הכרוכים בהם. בניגוד למחלקות במשרדים המתמחים בתחומי עיסוק אחרים, לחברת פמילי אופיס יכולת לראות את התמונה השלמה הכוללת, ולספק ללקוח את כל קשת השירותים, מקצה לקצה. זיו בר נוף, הוא סוכן פנסיוני ומתכנן פיננסי המטפל גם בתחום הפמילי אופיס, פנו אליו לייעוץ.

   

  מחפשים יעוץ פיננסי?

  רוצים לדעת עוד על תכנון העתיד? אנחנו כאן בשבילכם!

   שירותים נוספים

   ביטוח מנהלים וקרן פנסיה

   כשאומרים לך קרן פנסיה יוצאות לך שערות לבנות? בימים שהתשלומים על קרן ההשתלמות מרגישים כמו פנדל, קופת הגמל לא גומלת לנו וקרן הפנסיה מוציאה לנו שערות לבנות, הגיע הזמן...

   תכנון פיננסי

   החיים הפיננסיים שלנו מסובכים מאי פעם ונוצר צורך בתכנון, ליווי מקצועי ואישי לטווח ארוך. תכנון פיננסי מקיף, הינו תהליך מתמשך שיעזור לך לקבל החלטות שיכולו להשיג את מטרות ושאיפות...

   שיווק וקידום אתרים באינטרנט