יעוץ תיקי השקעות

רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים אנחנו כאן בשבילכם!

  ביטוח חיים ואבדן כושר עבודה

  מה יקרה אם יום אחד תמצאו עצמכם לא יכולים לעסוק במקצוע שלכם?

  ביטוח אבדן כושר עבודה

  את הכיסוי עבור אובדן כושר עבודה ניתן לרכוש כביטוח נפרד בפני עצמו אך הוא מופיע פעמים רבות כסעיף בביטוחים של תאונות אישיות או ביטוחי חיים. אבדן כושר עבודה יכול להיגרם משלל גורמים, אך רוב מקרי הביטוח כיום ומרבית הכיסויים מדברים על אבדן כושר עבודה כתוצאה מתאונה. היות והגוף שלנו עדין ורגיש, יכולים לפגוע בנו שלל דברים שהם לא גורמים תאונתיים. במידה ויום אחד תחלו באופן בו לא תוכלו יותר לעבוד במקצוע שלכם- מי ידאג לכם אז? לשם כך ביטוחי אבדן כושר עבודה קיימים גם עם אופי בריאותי, ולא רק תאונתי.

  ביטוח אבדן כושר עבודה חשוב במיוחד לבעלי עיסוקים פיזיים או מקצועיים ברמות גבוהות. והסיבה היא פשוטה מאוד… גם אם אתם ״מכוסים״ על ידי ביטוח לאומי או ביטוחי בריאות וחיים אחרים, אבדן כושר עבודה מתייחס לעיסוק שלכם. ולמה זה חשוב? פשוט מאוד.
  קחו לדוגמא מנתח מומחה, אדם המתפרנס בעיקר משתי כפות הידיים שלו ומעיניו. במידה ויקרה משהו, תאונה או מצב רפואי, הישפיע על יציבות הידיים של המנתח או על ראייתו- הוא לא יוכל להמשיך להיות מנתח. וכך ימצא עצמו, מנתח בכיר, ללא עבודה במקצוע שלו. מבחינת המדינה ומבחינת כיסויים רפואיים וביטוחים רבים- המנתח עדיין יהיה כשיר לעבודה ״כלשהי״. הרי אדם עם רעד קטן בידיים או ראייה טיפה חלשה יכול לעבוד בתור קופאי, ולכו תסבירו לביטוח לאומי או ללשכת התעסוקה שמנתח לא יכול להיות עכשיו קופאי או פקיד. בשביל מצבים כאלו קיים ביטוח אבדן כושר עבודה- המתייחס למקצוע של המבוטח.

  ביטוח אובדן כושר עבודה יכול להתאים לכל מי שרוצה לבטח את עצמו בתחום העיסוק שלו, ובעצם כך ״להבטיח״ כי זה יהיה המקצוע שיעסוק בו, וכי אף גורם לא יוכל להכריח אותו לקחת עבודות לא מהמקצוע שלו בעת תאונה או מקרה רפואי חריג.

  ביטוחי חיים

  ביטוחי החיים הם סיפור אחר לגמרי. והאמת? הם מפחידים. כי ביטוח חיים הוא לא באמת ביטוח חיים, הוא יותר כמו ביטוח מוות. ואף אחד מאיתנו לא רוצה לחשוב על המצב הזה. אבל אם יש לכם בחייכם אנשים קרובים אליכם או תלויים בכם- כדאי לכם לקחת כמה דקות ולחשוב מה יקרה במידה ופתאום אתם תוצאו מהמשוואה.

  במקרים מסויים, כמו למשל בעת רכישה דירה ולקיחת משכנתא, אתם תידרשו לבטח את חייכם, היות ואם לא תהיו בחיים – לא תוכלו להחזיר לבנק כסף בעבור הדירה אותה רכשתם ב״תשלומים״. למעשה, היום זה נראה כאילו כל הביטוחים מתערבבים להם. ביטוחי אבדן כושר עבודה, חיים, מוות, חיים – משכנתאות. שאלו את עצמכם… האם אתם באמת יודעים על מה אתם מבוטחים? מה יקרה במידה וחייכם ישתנו או יקטעו כתוצאה מתאונה או מחלה?

  אם התשובה שלכם היא לא – אני ממליץ לכם להשאיר פרטים עוד היום.

  ספרו לי במה אתם עובדים, למי אתם דואגים ואיך נראית שגרת חייכם, אני כבר אדאג לחזור אליכם עם תכנית ביטוחית שתתאים לצרכים שלכם!

  מחפשים יעוץ פיננסי?

  רוצים לדעת עוד על תכנון העתיד? אנחנו כאן בשבילכם!

   שירותים נוספים

   ביטוח בריאות וסיעוד

   המחשבות על ביטוח בריאות וסיעוד עושות אותך חולה? "לי זה לא יקרה" התפיסה הכל כך ישראלית הזו, הייתה נר לרגלנו במשך שנים… אבל יש כמה אמיתות שמהן קשה יהיה...

   פמילי אופיס

   כאשר יחידים ומשפחות צוברים סכומי כסף משמעותיים, הדבר ההגיוני ביותר הוא לנסות ולתכנן ככל שניתן את ההשקעות ואת הרווחים, באופן שימקסם את התועלת לבעלי הנכסים. לא אלת קורה...

   שיווק וקידום אתרים באינטרנט