מחפשים כספי פנסיה אבודים?

רוצים לדעת מה ביטוח המנהלים שלכם מכסה? אנחנו כאן בשבילכם!

  איך לאתר כספי פנסיה?

  רבים מהלקוחות שמגיעים אליי מציגים לי את אותה הבעיה – הם לא באמת יודעים היכן יש להם פנסיה.

  למה זה קורה?

  אנשים עוברים מקומות עבודה במהלך חייהם. אנשים רבים גם, במיוחד צעירים, מפסיקים לעבוד לתקופות ארוכות על מנת לטוס לחו״ל כדי לעבוד או לטייל, וכשהם חוזרים ומתחילים עבודה חדשה הם לא זוכרים אם נפתחה להם קרן פנסיה בעבודה הקודמת או לא. חוסר הידע לגבי ההפרשות לפנסיה נובע גם מהעובדה ששכירים רבים לא באמת מסתכלים בתלוש המשכורת שלהם ובודקים מה בדיוק הם ״קיבלו״ מהמעסיק החודש.

  סיבה נוספת לחוסר המידע לגבי קרנות הפנסיה היא ההבדל העצום בין ניהול קרנות הפנסיה היום ובעבר. כיום כמעט כל קרן פנסיה דואגת לשלוח לכם עדכון חודשי/שנתי על ההפקדות שלכם לכתובת האימייל שלכם. בעוד אם הפרשתם לקרן פנסיה לפני שבע שנים ייתכן ולא נרשמתם לשירות האונליין, ודו״חות הקרן שלכם מגיעים אליכם בדואר (ייתכן ואפילו מגיעים לכתובת לא מעודכנת).

  אחת הסיבות המרכזיות בגינן אנשים פונים אליי זה כדי תמיד להיות במעקב על קרנות הפנסיה שלהם. כי הכל קל יותר כשיש בנאדם שזמין בפלאפון לשאלות, עונה להודעות וואטסאפ ובאופן כללי יותר נגיש אליהם מאשר תאגיד או חברת ביטוח.

  איך ניתן לאתר כספי פנסיה?

  אם יש בידיכם תלושי משכורת ישנים תוכלו להסתכל בהם ולבדוק האם בוצעו הפרשות מהשכר שלכם לקרן פנסיה מסויימת. במידה וכן אתם תראו את ההפרשות בתלוש עצמו בצורת שם החברה אליה מופרש הכסף והורדה של הסכום שהופרש. במידה ואין לכם תלושי שכר ישנים, או אם אתם רוצים להיות בטוחים במאת האחוזים היכן הכספים שלכם נמצאים – תוכלו לגשת למנועי החיפוש האינטרנטיים שנוצרו על ידי המדינה, כשירות מציאת כספים אבודים לציבור.

  באתר המדיני (קישור כאן) תוכלו לאתר את כל הכספים הנמצאים בקופות החסכון הלא-פעילות שלכם, וכמו כן תוכלו לאתר כספים על שם קרוב משפחה שנפטר. איתור כספים אלו חשוב ביותר היות ובסופו של דבר, בגיל פרישה הכסף יאוחד לקרן אחת, וחבל שהוא יצבור כל השנים האלה ריביות כפולות המשולמות לכמה חברות ביטוחיות שונות במקביל. איחוד הכספים האבודים עם קרן הפנסיה הנוכחית שלכם יהיה ממש להשלים את החתיכה האחרונה בפאזל גיל הפרישה שלכם!

  כיצד מאחדים קרנות פנסיה אשר נפתחו בחברות ביטוח שונות?

  בקלות! ברגע שיש לכם סוכן ביטוח פנסיוני צמוד ואישי – הוא דואג לכל העבודה. אתם חותמים עבורו על מסמכים של ייפוי כוח, המאשרים לחברות הביטוח והפנסיה השונות לדווח לסוכן הביטוח והפנסיה שלכם על ההפרשות המצויות בקרנות שלכם, והוא גם יהיה מורשה לסגור קרן אחת ולהעביר את הכסף לקרן הנוכחית. או אפילו לייעץ לכם להעביר את כלל הכספים לקרן חדשה וטובה יותר (מבחינת אחוזים, ריביות ותשואה).

  אם כל מה שאמרתי לכם עד כה נשמע לכם כמו סינית – זה לא צריך להיות המצב בכלל!

  בחברת My Benefit תוכלו למצוא את התשובות לכל השאלות שלכם תוך כדי קבלת ליווי צמוד בתהליך איתור הכספים שלכם!

  צרו קשר היום לפרטים נוספים.

  מחפשים כספי פנסיה אבודים?

  רוצים לדעת מה ביטוח המנהלים שלכם מכסה? אנחנו כאן בשבילכם!

   בלוג נוספים

   מה זה החרגה בביטוח רפואי?

   בואו נודה באמת - רוב האנשים שמתעניינים בביטוחי בריאות, או ביטוחים פרטיים באופן כללי, הם אנשים שיצא להם להיתקל במצב רפואי כאשר לא היו מבוטחים. לרוב, השאלה הראשונה...

   על פנסיה ועוסק מורשה

   זה נורא קל לדבר על חסכון לעתיד ועל פנסיה כשאתה שכיר. מלבד העובדה שחלה חובת הפקדה לקרן פנסיה על המעביד ועל העובד, שכירים מקבלים מהמעביד שלהם "גיבוי" כלכלי...

   קרן השתלמות לשכירים

   בתור שכירים- למעביד שלכם אין חובה להפריש לכם כסף לקרן השתלמות. קרן השתלמות, בניגוד לקרן פנסיה, היא הטבה הניתנת לעובד על ידי המעביד. ההטבה ניתנת לעובדים לפי שיקול דעת...

   שיווק וקידום אתרים באינטרנט