יעוץ תיקי השקעות

רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים אנחנו כאן בשבילכם!

  הביטוח שלא תרצו להצטרך – ביטוח סיעודי

  כבר אמרנו בעבר שלדבר על ביטוח, מקרי מוות או נכות זה לא דבר קל לאף אחד. ולא רק שזה לא נושא שקל לחשוב או לדבר עליו – זה גם תמיד נראה כל כך רחוק מאיתנו… איך אני, צעיר ובריא, יצטרך ביטוח סיעודי?

  הכל יכול לקרות

  זה לא משנה בני כמה אתם, אם אתם גברים או נשים, הורים לילדים או בשלב לפני הקמת המשפחה- הכל יכול לקרות. ההנחה הרווחת שמצב סיעודי הוא לקשישים היא לא נכונה. הגוף שלנו לא חסין לתאונות דרכים, תאונות בבית, תאונות בעבודה או מחלות – בכל גיל. למעשה, אם נחשוב על זה, אדם צעיר ופעיל אשר עובד בעבודה פיזית ונמצא מרבית שעותיו מחוץ לבית – חשוף יותר לתאונות מאשר אדם מבוגר. זה נכון שהגוף של הצעירים "חזק" יותר ברוב המקרים – אבל לכל צרה שלא תבוא עלינו – עדיף שיהיה ביטוח סיעודי.

  בשבילך ובשביל המשפחה

  הביטוח הסיעודי, למרות היותו ביטוח אישי, בעצם דואג למשפחה שלכם.

  במידה ותחלו או תעברו תאונת דרכים שתותיר אתכם במצב רפואי הדורש סיעוד- מי שיטפל בכם לאחר היציאה מבית החולים יהיו בני המשפחה שלכם – או מי שיישכר מטעמם. זה אולי מוזר להגיד שהדבר ילווה בלחץ כלכלי, היות והנזק הפיזי לא משתווה לשום סכום כסף שבעולם, אבל על הפן הזה בדיוק אני בא לדבר אתכם היום. אדם הנמצא במצב סיעודי לא יכול לעבוד כמו בעבר, ודווקא בתקופה בה הוא לא יכול לעבוד ולייצר הכנסה- ההוצאות רק גדלות. מצב סיעודי, ברוב חברות הביטוח, מוגדר כמצב בו המטופל לא יכול לבצע באופן עצמאי את הפעולות הבאות:

  1. לקום ולשכב.
  2. להתלבש ולהתפשט.
  3. להתרחץ.
  4. לאכול ולשתות.
  5. לשלוט על הסוגרים.
  6. להתנייד.

  אני די בטוח שלא תרצו שמעמסה כזו תיפול על קרובי המשפחה שלכם בלבד, וגם שתרצו איש מקצוע שיטפל בכם ויסייע בפעולות אלו.

  אז נכון, אם דאגתם מבעוד מועד לביטוח תאונות אישיות, וכתוצאה מתאונה נותרתם עם נכות – תקבלו כסף מחברת הביטוח בהתאם לאחוזי הנכות שלכם. אבל הכסף הזה יצטרך לשמש אתכם לכל כך הרבה דברים, משכירות לרכב מותאם לנכה, לאוכל, לטיפולים… ולאו דווקא יישאר כסף בסוף הפיצוי שיוכל לממן לכם מטפל/ת אישי/ת.

  מה הביטוח הסיעודי יוכל לספק לכם?

  ישנו מגוון רחב של ביטוחים סיעודיים, כל אחד מהם מכסה סעיפים אחרים שאולי תזדקקו להם. חשוב להבין את ההבדלים בין הביטוחים השונים על מנת להתאים את הפוליסה המושלמת למבוטח, ועל מנת שתדעו על מה בדיוק אתם משלמים.

  ישנם ביטוחים סיעודיים שיעניקו לכם כיסוי, תשלום חודשי, על הבאת מטפלת אישית לביתכם שתסעד אתכם במצב הנכות שלכם. ישנם גם ביטוחים שיכסו אשפוז במוסד סיעודי כלשהו, דבר היקר יותר מהבאת מטפל או מטפלת הביתה. ביטוחים אלו הם לא לנצח. כל ביטוח סיעודי מכיל בתוכו תקרה מסוימת, לדוגמא- ביטוח סיעודי מסוים יכסה אתכם ל-5 שנים בעוד אחר יכסה אתכם ל-8 שנים. ביטוחי סיעוד אחרים יכולים לכסות אתכם לאורך כל הזמן בו תוגדרו כנזקקי סיעוד. סכום הביטוח הסיעודי הוא סכום שנקבע מראש מול חברת הביטוח ובעת עשיית הביטוח, והתשלום החודשי ייקבע בהתאם לגודל הכיסוי ולגיל שלכם.

  "אני מפציר בכם, אל תחשבו שכל עוד אתם צעירים שום דבר לא יכול לקרות לכם. חשבו היטב, נסו להיזכר בקרוב משפחה או חבר שנקלע בעבר למצב סיעודי, ונסו לדמיין… כמה חשוב במצב כזה התכנון המקדים והביטוח הסיעודי."

  רוצים לדעת עוד? אני זמין לשאלותיכם במספר 052-8832422 או דרך דף יצירת הקשר כאן באתר.

  תהיו לי בריאים!

  זיו בר נוף

  מחפשים יעוץ פיננסי?

  רוצים לדעת עוד על תכנון העתיד? אנחנו כאן בשבילכם!

   ביטוחי בריאות וסיעוד נוספים

   האם יש לכם ביטוח בריאות? האם יש לכם ביטוח סיעודי? מה מספק לכם הביטוח הבסיסי של קופת החולים? ומה יקרה אם חס וחלילה תחלו או תמצאו עצמכם נזקקים לסיעוד? טיפים, מידע וכתבות בנושא יכולים להבהיר את הנושא טיפה ולעזור לכם להגיע להחלטות משנות חיים.

   ביטוח תאונות אישיות

   ביטוח תאונות אישיות הוא אחד מהביטוחים הפופולריים כיום בסצנת הביטוחים הפרטיים, והסיבה לכך היא מאוד פשוטה - הוא ביטוח מיידי, קל להבנה ודי הכרחי. ביטוח תאונות אישיות הוא...

   שיווק וקידום אתרים באינטרנט