יעוץ תיקי השקעות

רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים אנחנו כאן בשבילכם!

  ביטוח תאונות אישיות

  ביטוח תאונות אישיות הוא אחד מהביטוחים הפופולריים כיום בסצנת הביטוחים הפרטיים, והסיבה לכך היא מאוד פשוטה – הוא ביטוח מיידי, קל להבנה ודי הכרחי. ביטוח תאונות אישיות הוא ביטוח אשר ניתן לעשות במקביל לכל ביטוח אחר שקיים – וניתן אפילו לבטח את עצמכם בכמה ביטוחים של תאונות אישיות.

  מה זו תאונה אישית?

  תאונה אישית היא למעשה כל תאונה שקורית לכם, מצב בלתי צפוי, שבעקבותיו אתם צריכים טיפול רפואי או זמן החלמה. ביטוחי תאונות אישיות מכסים מקרי תאונה כמו: נפילה, החלקה, תאונת דרכים, מקרי תקיפה (על ידי בן אדם ועל ידי בעל חיים), תאונות עבודה, תאונות בחו"ל ועוד.

  היות ותאונה יכולה לגרור אחריה שלל בעיות רפואיות ותקופות החלמה שונות (או נכויות קבועות), כל ביטוח תאונות אישיות מכסה סעיפים מסוימים של "דברים שעלולים לקרות לכם כתוצאה מתאונה". ביטוח תאונות אישיות יכסה אתכם במקרה של: מוות, נכות, אבדן איבר מסוים, שברים, כוויות, אשפוזים בבתי חולים ועוד.

  האטרקטיביות של הביטוח נובעת מכך שהוא ביטוח שיכול להיות חופף לביטוחים אחרים. במידה והייתם בתאונת דרכים – אתם לא יכולים להיות מבוטחים בשני ביטוחים שונים לרכב, אבל ביטוח התאונות האישיות שלכם יכסה תאונת דרכים ללא הבדל בין אם יש לכם ביטוח רכב או לא (אני מקווה מאוד שיש לכם…). כנ"ל לגבי תאונה בזמן שהות בחו"ל. אם אתם שוהים בחו"ל – התאונה שלכם עדיין מכוסה על ידי ביטוח התאונות האישיות, והיא לא גורעת מביטוח הנסיעות לחו"ל שעשיתם. הסיבה לכך- ביטוח תאונות אישיות עובד בשיטת הפיצוי- לא השיפוי.

  מה ההבדל בין שיפוי לפיצוי?

  שיפוי, בעולם הביטוח, הוא מונח המתייחס לתגמול הכספי אותו צריך המבוטח על מנת לחזור למצב הקודם לפני התאונה. כך למשל, בביטוח רכב, השיפוי יהיה (בכלליות) הסכום אותו הוצאתם על תיקון הרכב. בביטוחים פרטיים אחרים, במידה וכתוצאה מתאונה תצטרכו טיפול רפואי- השיפוי יהיה התשלום על אותו טיפול רפואי.

  פיצוי זה כבר סיפור אחר. פיצוי אינו תלוי בגודל התשלום הנגרר כתוצאה מהתאונה. פיצוי הוא סכום קבוע מראש, לכל מקרה ביטוחי שעלול לקרות. כך, כשאתם עושים ביטוח תאונות אישיות אתם בעצם חותמים על חוזה מול חברת הביטוח שאם קורה לכם א,ב,ג, – אזי תקבלו סכום כסף מסוים.

  הסיבה העיקרית לפופולריות של הביטוח הזה הוא שהוא עוזר, בפעמים רבות, במצבים שביטוח בריאות רגיל לא היה עוזר. במידה ואתם חדשים במקום העבודה שלכם, וימי המחלה שצברתם עדיין מועטים, חופשת מחלה של שבועיים כתוצאה משבר או כוויה – לא באמת תתן לכם כסף. מקום העבודה לא מחויב לשלם לכם מעבר לימי המחלה שצברתם, וביטוח לאומי לא מתערב עם קצבאות נכות במקרים "זמניים" כמו שבר ביד או ברגל. במקרה זה, אם רכשתם ביטוח תאונות אישיות וביטחתם בו שברים עד 40 אלף שקלים- תקבלו פיצוי מחברת הביטוח על השבר שלכם.

  במקרה זה, הכסף יכול לשמש אתכם כתחליף-שכר לתקופת המחלה, או במידה ובחרתם כן ללכת לעבודה (אם שברתם למשל את יד שמאל ואתם כן עדיין יכולים לעבוד) הכסף יכול לשמש אתכם למוניות לעבודה, עוזרת בית ועוד. לחברת הביטוח, במקרה של תאונה אישית, לא משנה אם חזרתם לעבוד או לא.

  ביטוחי תאונות אישיות גם יכסו את ימי השהות שלכם בבית החולים לאחר תאונה (במידה ועברתם יומיים לפחות).

  נכון, קופת החולים שלכם מכסה את הטיפול הרפואי בבית החולים, והעבודה תכסה לכם את ימי המחלה במידה וצברתם מספיק… אבל מה לגבי ההוצאה הכספית שמתווספת לתקציב המשפחתי שלכם בעת שהותכם בבית החולים? זה לא משנה אם כן תקבלו שכר על ימים אלו- ההוצאות שלכם יהיו גדולות יותר. אם אתם גרים בגפכם, ואין לכם אף אחד שנתמך בכם, עדיין תוציאו כסף על אוכל בבית החולים (כי אף אחד לא באמת אוכל אוכל של בית חולים), על הנסיעות שיהיו לכם, ואולי על מנקה לבית בזמן שהותכם בבית החולים.

  במידה ויש לכם משפחה, בן זוג, ילדים… הם יצטרכו את הכסף הזה כדי לפצות על ההיעדרות שלכם (כסף למוניות לילדים לחוגים, כסף לבייביסיטר, כסף לבן זוג לחנייה בבית החולים, ועוד.).

  כיצד ניתן לעשות ביטוח תאונות אישיות?

  יש המון חברות המוכרות ביטוח תאונות אישיות, ורובן מוכרות מספר מסלולים. חלק מהמסלולים מציעים כיסוי נרחב יותר ליותר מקרי תאונה, אחרים פשוט מציעים פיצוי גבוה יותר. אם אין לכם כוח "לשבור את הראש" מול חמש חברות ביטוח שונות – אתם מוזמנים לפנות אליי!

  ביטוח תאונות אישיות, כמו כל ביטוח פרטי, צריך להיות מותאם לצרכים שלי. אשמח אם תתקשרו אליי למספר הטלפון הפרטי שלי (052-8832422) ותספרו לי – האם אתם נשואים? מהי שגרת היום שלכם? האם אתם רוכבים על אופנוע או עושים ספורט אתגרי? כל הנקודות האלו, ועוד רבות, יסייעו במציאת הביטוח המתאים ביותר עבורכם!

  צרו קשר עוד היום ותדאגו להיות מכוסים בפני כל תאונה שתבוא מחר!

  מחפשים יעוץ פיננסי?

  רוצים לדעת עוד על תכנון העתיד? אנחנו כאן בשבילכם!

   ביטוחי בריאות וסיעוד נוספים

   האם יש לכם ביטוח בריאות? האם יש לכם ביטוח סיעודי? מה מספק לכם הביטוח הבסיסי של קופת החולים? ומה יקרה אם חס וחלילה תחלו או תמצאו עצמכם נזקקים לסיעוד? טיפים, מידע וכתבות בנושא יכולים להבהיר את הנושא טיפה ולעזור לכם להגיע להחלטות משנות חיים.
   שיווק וקידום אתרים באינטרנט