יעוץ תיקי השקעות

רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים אנחנו כאן בשבילכם!

  איך לדעת איזה ביטוח אני צריך?

  אני חושב שהשאלה ששואלים אותי הכי הרבה היא – איזה ביטוח אני צריך?

  ישנם כל כך הרבה ביטוחים במשק… ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח תאונות אישיות, אבדן כושר עבודה… והרשימה עוד ארוכה. אז איך בכלל מישהו יכול לבחור באיזה ביטוח או תכנית חסכון לשים את הכסף שלו?

  זה מתחיל בהכרות אישית

  אם מישהו היה שואל אתכם מה הוא צריך לקנות הביתה בקניות שישי- רוב הסיכויים שהייתם שואלים אותו מה הוא אוהב לאכול? למה הוא אלרגי? כמה אנשים יש לו בבית? אז בפנסיה ובביטוח זה די דומה, רק הרבה פחות טעים!
  כל אחד שבא אליי לפגישה בנושא ביטוח או חסכון פנסיוני מתחיל בלספר לי קצת על עצמו. האם הוא רווק? האם היא נשואה? האם יש ילדים בתמונה? הגורמים האלה הם גורמים משמעותיים לבחירת ביטוח רלוונטי.

  אני פחות אוהב לשאול על מצב רפואי במשפחה, למרות שאת זה כולם מנדבים די מהר, וזה ברור למה. אדם אשר יש לו במשפחה את מחלת הסרטן – ירצה לדעת איזה ביטוח הוא צריך על מנת שאם יחלה יהיה לו את הכיסוי הטוב ביותר.

  שתי השאלות שאני אוהב להתמקד בהן הן – איך אתה רואה את העתיד שלך מבחינה כלכלית? וממה אתה הכי מפחד?

  ביטוחים הם כיסויים כספיים, להם דאגנו מבעוד מועד, שנועדו לעמוד לצידינו ומאחורינו במקרה וקורה משהו.

  אפילו קרן הפנסיה שלכם – היא כסף שמופקד לכם על מנת שכשתפסיקו לעבוד, בגיל פרישה, תוכלו עדיין לכלכל את עצמכם.

  לכן חשוב לדעת – ממה אתם דואגים?

  החששות הרפואיות

  ביטוח סיעודי הוא ביטוח שאני ממליץ הרבה לאנשים החוששים שהעתיד שלהם טומן בחובו מצב של מחלה קשה או תאונה. הביטוח הסיעודי עוזר עזרה שלא ניתן לתאר לכל מי שנקלע למצב סיעודי ודאג לביטוח המתאים. במצבים סיעודיים- ביטוח אשר דואג לך לתשלום עבור מטפלת צמודה או שהות במוסד סיעודי יכול להציל לך את החיים.

  ביטוח בריאות לעומתו דואג לחשבונות הרפואיים שלכם, דואג שתקבלו את הטיפול בפרטי הכי טוב שתוכלו- במינימום השתתפות עצמית. כולנו נתקלנו לפחות פעם אחת בחיינו במסע תרומות לילד או ילדה חולים, דבר שהיה יכול להימנע אם היה להם את הביטוח המתאים שהיה מכסה את הוצאות המחלה שלהם.

  לשכירים ועצמאיים ״מקצועיים״ אני אוהב להמליץ על ביטוח אבדן כושר עבודה מקצועי. ביטוח זה בעצם דואג לכם מבחינה כלכלית, באחוז מסויים מגודל ההכנסה שלכם, במידה ולא תוכלו לעבוד במקצוע הספציפי שלכם. דבר זה מומלץ מאוד לאנשים שהמקצוע שלהם הוא מקצוע ספציפי מאוד עם כישורים מדוייקים. לדוגמא: מנתח הוא בעל מקצוע מאוד ספציפי הדורש כישורים מיוחדים. במידה וייפגע בידיו או יפתח רעד בידיים – הוא לא יוכל לנתח. מבחינת לשכת התעסוקה וביטוח לאומי- הוא אינו נכה ויכול עדיין לעבוד. אבל אם היה דואג לעצמו לביטוח המתאים- במצב זה הוא היה ״פורש״ ומקבל את הקצבה עליה הוא מבוטח כמנתח.


  רוצים לדעת איזה ביטוח הייתי ממליץ עבורכם?

  צלצלו אליי עוד היום לטלפון שמספרו 052-883-2422 ואשמח לקבוע איתכם פגישה בה נשב ונדבר על הצרכים שלכם והדאגות שלכם!

  מחפשים יעוץ פיננסי?

  רוצים לדעת עוד על תכנון העתיד? אנחנו כאן בשבילכם!

   ביטוח חיים ואבדן כושר עבודה נוספים

   האם אתם יודעים מהו הכיסוי הביטוחי שיש לכם במקרה של אבדן כושר עבודה? אם לא, זוהי הקטגוריה לעקוב אחריה. חדשות ועדכונים בנושא ביטוח החיים ואבדן כושר עבודה, על בסיס קבוע ובשפה שכל אחד יכול להבין!

   מה זה החרגה בביטוח רפואי?

   בואו נודה באמת - רוב האנשים שמתעניינים בביטוחי בריאות, או ביטוחים פרטיים באופן כללי, הם אנשים שיצא להם להיתקל במצב רפואי כאשר לא היו מבוטחים. לרוב, השאלה הראשונה...

   שיווק וקידום אתרים באינטרנט