יעוץ תיקי השקעות

רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים אנחנו כאן בשבילכם!

  תכנון פיננסי לעצמאיים – מסלול מותאם אישית לכל אחד!

  אני נורא נהנה לכתוב את הבלוג כאן, לספר לכם על חידושים וחדשות בתחום הביטוח והפיננסים. אבל אני יותר נהנה לפגוש אתכם, וללמוד מכם מה אתם צריכים!

  תכנון פיננסי לעצמאיים דורש התאמה אישית

  זה מה שאמרתי למאיה לפני שנפגשנו ברמת גן שבוע שעבר.

  היא שאלה אותי על פנסיה, על הזכויות שלה, על מה מוכר כהוצאה עיסקית ומה לא. היא נורא רצתה לוודא שהיא מכוסה במידה וקורה משהו – ועל הדרך גם חוסכת לעתיד שלה. לא יכולתי לתת לה תשובות בטלפון, העדפתי להיפגש פנים מול פנים ולראות מה בדיוק היא צריכה!

  כשנפגשנו קודם כל שאלתי אותה על המקצוע שלה. לכל מקצוע יש את הסכנות שלו ואת האיפיון השונה לחלוטין שלו. במקרה שלה, כמנהלת שיווק ומרצה היא תלויה רבות בגוף שלה, ביכולת שלה להחזיק עכבר, להקליד על מקלדת, לעמוד מול קהל ובזוג עיניים טובות כדי לעבוד מול המסך. אחד החששות שהיא הביעה בפניי היו ״מה יקרה אם?״.

  במידה ומאיה לא תוכל יותר לעבוד במקצוע הספציפי שלה – ביטוח לאומי ומשרד העבודה עדיין יוכלו להפנות אותה לעבודות אחרות ורבות, עבודות שלא כרוכות במקלדת או בזוג עיניים חדות. אבל כאן נכנס לפעולה ביטוח אבדן כושר עבודה מקצועי.

  ביטוח אבדן כושר עבודה מקצוע הוא דבר הכרחי לעצמאיים בעיני. אתם בעצם ״שמים כסף״ כדי לבטח את המקצוע שלכם- ולא שום מקצוע אחר. במידה ואתם מבוטחים בביטוח שכזה ובעקבות תאונה או מחלה אתם לא תוכלו להמשיך לעבוד בו – אתם תקבלו מעין שכר חודשי מחברת הביטוח (קצבה חודשית) המבוססת על סכום הכסף אותו אתם מכניסים כעצמאיים כל חודש. חשוב לציין כי עצמאיים מתחילים לעיתים מתחילים עם רמת הכנסה נמוכה יותר ממה שתהיה להם בעתיד. לכן, בעת הביטוח, מכריזים על ההכנסה הנוכחית – הכנסה שניתן לעדכן ולשנות בכל עת במידה והעסק שלכם יהיה ריווחי יותר ותרצו להיות מבוטחים על סכום גבוה יותר של קצבה כל חודש.

  רוב השכירים שמכירים את המונח ״אבדן כושר עבודה״ מכירים זאת מביטוח המנהלים שלהם. אך ניתן לרכוש את הפוליסה גם ללא ביטוח מנהלים! מה שהמלצתי למאיה, ואוכל גם ליישם אצלכם, זה לעשות ביטוח בריאות, זניח מאוד, על סכום נמוך מאוד (ותשלום נמוך מאוד בכל חודש), אשר עליו מצרפים את ביטוח אבדן כושר העבודה המקצועי.

  ואז היא שאלה אותי על פנסיה לעצמאיים…

  אני חושב שרק אז היא הבינה מה המשמעות האמיתית של להיות עצמאי. בניגוד לכל החברות בהן היא עבדה והפרישה 5 אחוז לקרן הפנסיה, כאן לא יהיה שום מעסיק שיוסיף עוד כ-13 אחוזים מטעמו. וקרן הפנסיה שלה תהיה אך ורק מה שהיא מכניסה לתוכה.

  אני לא נגד פנסיה לעצמאיים, ממש לא. אני בעד שכל אחד יחסוך לעתיד שלו. אבל במקרה של מאיה, היא הביעה רצון עז לחסוך לעתיד, עם חשש שהכסף ה״כלוא״ בקרן הפנסיה לא יהיה זמין לה במידה והיא תצטרך גישה אליו מוקדם מהצפוי. אחרי הכל – להיות עצמאי זה לא תמיד עסק יציב.

  במיוחד בשביל זה נוצרו תכניות החסכון שלנו- חוסכים תוך כדי השקעה! במקום לסגור כסף בפק״מ – מעבירים תשלום חודשי לחסכון בחברת ביטוח. חברת הביטוח משקיעה את הכסף, ובעצם החסכון שלכם הופך לתיק השקעות, מנוהל ונזיל. אתם יכולים לעקוב אחרי ההתפתחות בתיק, לראות כמה מניבה לכם הקרן, ובעת הצורך – למשוך כסף מהקרן. אם תצטרכו למשוך חלק מהכסף – תוכלו לעשות זאת בכל שלב, והקרן תמשיך הלאה עם החסכון שלה. במידה ותמשכו את כל הכסף – הקרן תעצור והתשלומים השוטפים דרך הוראת הקבע – ייפסקו.

  כשנפרדנו לשלום, אחרי המון חתימות והמון מידע, מאיה דרשה לצלם סלפי, ואני לא יכול לסרב ללקוחה מרוצה!

  אז למה אתם מחכים?

  אם אתם עצמאיים ואתם רוצים להתחיל לחסוך לעתיד שלכם – אני כאן בשבילכם בכל שעה!

  זיו בר נוף

  052-883-2422

  מחפשים יעוץ פיננסי?

  רוצים לדעת עוד על תכנון העתיד? אנחנו כאן בשבילכם!

   ביטוח חיים ואבדן כושר עבודה נוספים

   האם אתם יודעים מהו הכיסוי הביטוחי שיש לכם במקרה של אבדן כושר עבודה? אם לא, זוהי הקטגוריה לעקוב אחריה. חדשות ועדכונים בנושא ביטוח החיים ואבדן כושר עבודה, על בסיס קבוע ובשפה שכל אחד יכול להבין!

   מה זה החרגה בביטוח רפואי?

   בואו נודה באמת - רוב האנשים שמתעניינים בביטוחי בריאות, או ביטוחים פרטיים באופן כללי, הם אנשים שיצא להם להיתקל במצב רפואי כאשר לא היו מבוטחים. לרוב, השאלה הראשונה...

   שיווק וקידום אתרים באינטרנט