יעוץ תיקי השקעות

רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים אנחנו כאן בשבילכם!

  חיסכון ביטוח חיים – נשמע מסובך, אבל לא כל כך

  האם ידעתם שאתם יכולים לשלב חיסכון עם ביטוח חיים?

  חברות הביטוח, בעזרת סוכני הביטוח העצמאיים, שברו את המוסכמות שחיסכון ניתן לעשות רק דרך הבנק. עם אלטרנטיבות רבות לחיסכון בקליק, היום תוכלו לחסוך כסף בתיק השקעות אשר יוכל לייצר לכם רווחים ויהיה נזיל עבורכם מתי שתצטרכו אותו!

  מה זה בכלל חיסכון ביטוח חיים?

  כיאה לחברת ביטוח, חיסכון אשר נעשה דרך חברה מסוג זה יכול להיות ״מגובה״ לכם באמצעות ביטוח חיים או ביטוח אבדן כושר עבודה. האופציה הזאת ניתנת לכל אדם אשר רוצה לחסוך כסף נוסף לגיל פרישה או לכל מטרה שהיא (חיסכון לילדים, חיסכון לטיול, חיסכון לרכישת דירה…) בין אם הוא שכיר או עצמאי, ובין אם יש לאותו אדם קרן פנסיה או ביטוח אחר.

  עבור שכירים שרוצים לנהל להם תיק השקעות, חיסכון בחברת ביטוח הוא אלטרנטיבה נזילה, ועבור עצמאיים – חיסכון דרך חברת ביטוח הוא לעיתים משתלם יותר מקרן פנסיה רגילה.

  היתרון העצום של חיסכון משולב עם ביטוח חיים הוא הכיסוי הביטוחי שיש לכם על קופת החיסכון.

  אם יש לכם משפחה שאתם רוצים לדאוג לה במידה ויקרה לכם משהו, תוכלו לחסוך בצד עבורכם תוך כדי ביטוח תכנית החיסכון במקרה של פטירה או נכות. במידה ותחוו את מקרה הקיצון המבוטח – אתם או מוטבי פוליסת החיסכון שלכם תהנו מתשלום מיידי או קבלת קיצבה חודשית שתדאג לכם או לבני משפחתכם.

  השילוב בין חיסכון לבין ביטוח חיים צריך להיעשות על ידי אנשי מקצוע. לשים כסף בצד זה צעד נכון, אבל תכנון של שימוש נכון בחיסכון במקרה של פטירה או אובדן כושר עבודה צריך להיעשות בתשומת לב לפרטים הקטנים.

  חברת My Benefit מציעה לכם ליווי אישי וצמוד… מתהליך בחירת הסכום החודשי לחיסכון, לבחירת מסלול ההשקעה שמתאים לכם ועד הסבר מפורט של ״מה יקרה אם…״. חיסכון ביטוחי הוא ביטוח לכל דבר, וחשוב שתדעו על מה אתם בעצם משלמים!

  ההבדלים המרכזיים בין ביטוח חיים כללי, לבין ביטוח חיים המשלב תכנית חיסכון, הוא הסכום החודשי של ההפקדה, שלרוב יהיה גבוה יותר במקרה של חיסכון, והנזילות של אותו הכסף במידה ו״סתם״ תרצו למשוך את הכסף בלי מקרה ביטוחי כלשהו.

  רוצים לקבל יותר מידע על חיסכון ביטוח חיים ולהבין כיצד תוכלו באמצעות כמה מאות שקלים להבטיח את העתיד הכלכלי של משפחתכם? אנחנו מחכים לכם מעבר לקו – 052-883-2422

  מחפשים יעוץ פיננסי?

  רוצים לדעת עוד על תכנון העתיד? אנחנו כאן בשבילכם!

   ביטוח חיים ואבדן כושר עבודה נוספים

   האם אתם יודעים מהו הכיסוי הביטוחי שיש לכם במקרה של אבדן כושר עבודה? אם לא, זוהי הקטגוריה לעקוב אחריה. חדשות ועדכונים בנושא ביטוח החיים ואבדן כושר עבודה, על בסיס קבוע ובשפה שכל אחד יכול להבין!
   שיווק וקידום אתרים באינטרנט