יעוץ תיקי השקעות

רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים אנחנו כאן בשבילכם!

  ביטוח מציל חיים! רק תשאלו את עמית קדוש ומשפחתה

  רובנו מקשרים את ביטוחי החיים, הסיעוד והבריאות לאנשים מבוגרים. אבל מצב רפואי המצריך טיפול מציל חיים – הוא לא "נחלתם" של המבוגרים בלבד. זה נכון, אף אחד מאיתנו לא רוצה לחשוב על "מה יקרה אם", אבל כשיובל קדוש, אביה של עמית קדוש, החליט לבטח את משפחתו בביטוח בריאות פרטי – הוא לא ידע שהדבר הולך להציל את הילדה שלו.

  גיבורה בת 6

  בגיל 6 עמית קדוש אובחנה עם לוקמיה, סרטן הדם, נדירה מאוד. השתלת מח העצם שלה עברה בהצלחה בארה"ב, והתקשורת לא ידעה שובע. לא משנה לאיזה כיוון הייתם מסתכלים, בין השנים 2009-2010 עמית קדוש הייתה בכותרות. עם ליווי צמוד של המשפחה בכל ההליכים הרפואיים שעברה עמית, ליווי התקופות הטובות, צילום אינספור סלבריטאים שבאו למיטתה של עמית בבית החולים, ועד לרגעים הקשים, כשהיא עצמה רצתה כבר לוותר. כמה כוח כבר יש לילדה אחת מול כל הטיפולים והתרופות?

  הנס היחיד של המשפחה היה ביטוח הבריאות שהיה לעמית.

  ארצנו הקטנטונת

  מדהימה ככל שתהיה, עם הטוב שבה והרע שבה, עדיין לא בעלת תקציב מספק כדי לדאוג ב-א-מ-ת לבריאותם ורווחתם של כל תושבי המדינה. אם היה למדינה מילוני שקלים על כל תושב חולה סרטן – היינו אולי מרגישים שאנחנו חיים בשווייץ, אבל עד שזה יקרה – מי שיכול להפריש כמה עשרות שקלים בחודש ומתכנן מראש – יכול להבטיח לעצמו פתרונות רפואיים הקיימים בהישג ידם של העשירים בלבד. העשירים והמבוטחים.

  ההתמודדות עם מחלת הסרטן היא קשה. על אחת כמה וכמה שמדובר בילדה קטנה שעדיין לא ממש מבינה למה היא צריכה לעבור את כל זה. הקושי הפיזי, תופעות הלוואי הרבות של הטיפולים והלחץ הנפשי הם גדולים מספיק בשביל להוסיף גם לחץ כלכלי על המשפחות. לא פעם ולא פעמיים שמענו על משפחה אשר האם נאלצה להתפטר מעבודתה כדי לסעוד בעצמה את אחד מבני המשפחה החולים, בעוד האב נאלץ לקחת על עצמו 3 עבודות רק כדי לממן טיפולים יקרים ומחייה – בלי משכורתה של האם.

  בשביל מקרים אלו בדיוק חייב להיות לכם ביטוח בריאות! (ביטוחי הבריאות צפויים לעבור רפורמה בפברואר הקרוב – התעדכנו כאן).

  אז מה בעצם כלל הביטוח של עמית קדוש?

  פוליסות הביטוח הפרטיות נותנות לכל מבוטח לבחור את הטיפול הרפואי המתאים ביורת עבורם, ולהחליט "על הביטוח הזה הייתי רוצה לשלם כסף". חלק מהביטוחים מכסים ביקורים אצל רופאים מומחים בארץ, חלק אפילו מכסים ביקורים ועלויות נסיעה של ביקורים אצל רופאים מומחים ברחבי העולם. כך היה במקרה של עמית קדוש, שהזן הנדיר של הלוקמיה בו חלתה, המחייב השתלת מח עצם, לא אפשר לה לקבל טיפול רפואי הולם בארץ. בעת שלא נמצאו תורמים מתאימים בארץ – עמית הוטסה על חשבון הביטוח לארה"ב. בתהליך שלקח שנה וחודש, עמית ומשפחתה שהו בארה"ב, וחזרו לבסוף כמנצחים אמתיים.

  נסו לחשוב אתם… האם הייתם מסוגלים עכשיו, מכספכם, לעזוב את הארץ לשנה וחודש, ללא עבודה ולשאת בעלויות הטיפולים? כנראה שלא. מזל שיש ביטוח.

  הסאגה הביטוחית של עמית קדוש לא תמה כאן. חברות הביטוח מביאות לכם חוזי ענק, הסכמים, החרגות – ומה לא. וכמובן-  הכל במילים שאף אחד לא באמת מבין. הסיוט הביטוחי של כל אחד ואחד מאיתנו הוא לשלם לחברת ביטוח כסף, כל חודש, שנים ארוכות, ולבסוף לשמוע מהם שהם "לא מכסים את הסעיף הספציפי הזה".

  סוכן הביטוח האישי של משפחת קדוש, אשר הכין את פוליסת הביטוח עבור יובל קדוש ומשפחתו, ליווה את המשפחה בכל התהליך- כמו שסוכן ביטוח מקצועי וטוב צריך לעשות!

  סוכן הביטוח של עמית קדוש מדבר:

  "פוליסת ביטוח בריאות מערבת שיקולי היגיון של הסוכן ושל חברות הביטוח – זה היתרון של הסוכן", ואף מוסיף, "התפקיד של סוכן הביטוח זה לפנות לחברת הביטוח בשם המבוטח, להסביר לה את המצב". במסגרת עבודתו של סוכן הביטוח הוא פנה פעמים רבות לחברת הביטוח ושם להם "על השולחן" את המציאות הקשה בה היא ומשפחתה חיים, מה שגרם להתגמשות מצד חברת הביטוח בעניינים כספיים רבים ולמתן כיסוי טוב יותר בשטח. לדבריו "תפקיד חשוב נוסף של סוכן הביטוח הוא להביא לחברת הביטוח את הסיפור האישי של המבוטח מהשטח ולגרום לו להזדהות. ככל שהסוכן יעשה זאת בצורה יותר חכמה כך ייטב למבוטח".

  אף אחד לא אוהב לחשוב על מה יקרה במידה ויצטרך את הביטוח שלו. אבל התמונה הזאת של עמית קדוש ומשפחתה חוזרים לארץ אחרי שעמית הקטנה ניצחה את מחלת הסרטן – פשוט מבהירה עד כמה העניין קריטי וחשוב. אם אתם רוצים לקחת את הבריאות שלכם לידיים שלכם עם ביטוח בריאות שמותאם לצרכים שלכם, או רוצים להבין אילו ביטוחים אתם צריכים ויכולים לעשות- אני כאן בשבילכם!

  שמי זיו בר נוף, מתכנן פנסיוני ופיננסי אישי, ואני כאן בשבילכם, בכל שעה. 052-8832422

  רק בריאות!

  (התמונות בכתבה לקוחות מאתר הרשמי של עמית קדוש)

  מחפשים יעוץ פיננסי?

  רוצים לדעת עוד על תכנון העתיד? אנחנו כאן בשבילכם!

   ביטוחי בריאות וסיעוד נוספים

   האם יש לכם ביטוח בריאות? האם יש לכם ביטוח סיעודי? מה מספק לכם הביטוח הבסיסי של קופת החולים? ומה יקרה אם חס וחלילה תחלו או תמצאו עצמכם נזקקים לסיעוד? טיפים, מידע וכתבות בנושא יכולים להבהיר את הנושא טיפה ולעזור לכם להגיע להחלטות משנות חיים.

   מה זה החרגה בביטוח רפואי?

   בואו נודה באמת - רוב האנשים שמתעניינים בביטוחי בריאות, או ביטוחים פרטיים באופן כללי, הם אנשים שיצא להם להיתקל במצב רפואי כאשר לא היו מבוטחים. לרוב, השאלה הראשונה...

   שיווק וקידום אתרים באינטרנט