יעוץ תיקי השקעות

רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים אנחנו כאן בשבילכם!

  אודות

  "סוף סוף יש לי סוכן ביטוח פנסיוני שמסתכל לי בעיניים כשהוא מדבר איתי"

  נעים להכיר, שמי זיו בר נוף, ואני סוכן פנסיוני ומתכנן פיננסי.

  הקמתי את My Benefit כחלק מהחזון שלי, להעביר את הידע שרכשתי בשנות עבודתי בסוכנויות וחברות ביטוח שונות, לכמה שיותר אנשים. כסוכן עצמאי, שאינו קשור לשום מוסד פיננסי, בנק או תאגיד ביטוחי, אני אוכל לספק לכם את דעתי האובייקטיבית לגבי הכיסוי הביטוחי שלכם, קרן הפנסיה שלכם, תיק ההשקעות שלכם ועוד שלל ביטוחים וקרנות. המטרה שלי היא להגיע איתכם יחד לתכנון נכון של עתידכם הכלכלי, בלי לתעדף שום גוף מסחרי במשק.

  אני מבין כיום, אחרי שנים רבות של עבודה בענף הפנסיוני והתכנון הפיננסי, שלהרבה אנשים אין יותר מידי הבנה או ״מושג״ איזה ביטוח יש להם, על מה הם מכוסים ומה יקרה אם חלילה וחס יקלעו לתאונה או יחלו במחלה קשה. לצערי, גם יצא לי להיפגש עם לקוחות שאינם כלל מודעים היכן כספי הפנסיה שלהם נמצאים או אם בכלל יש להם הפרשה לפנסיה מצד המעביד! מבחינתי ל-MY Benefit תמיד היתה ותמיד תהיה שקיפות מלאה, הסבר פשוט בגובה העיניים ולקיחת אחריות על ההבנה של הלקוח- על מה הוא מכוסה!

  אצלי לא תשמעו מונחים מפוצצים וראשי תיבות שיגרמו לכם לחשוב שאתם צריכים לעשות תואר רק כדי להבין את הביטוח שלכם. אני מתחייב להעניק לכם את המוצרים הפיננסיים המתאימים אך ורק לכם, תוך בחינה מתמידה ומקפדת של השינויים בשוק הפיננסי. תוכלו להיות בטוחים ורגועים שאם השינויים בשוק הפיננסי בארץ יחייבו מעבר של קופות הגמל, הפנסיה, הביטוחים ו/או ההשקעות שלכם לגוף אחר- אני אהיה זה שיתקשר וימליץ לכם לעשות זאת!

  MY Benefit מחויבת לאמינות ושקיפות מלאה, ללא ניגודי אינטרסים.

  כמו כן, צוות היועצים שלי ב- MY Benefit נבחר בקפידה רבה, הן על סמך הידע והניסיון שלהם בכל ענף פיננסי, וכן (ולא פחות חשוב) על סמך תכונותיהם האישיות שבאות לידיי ביטוי בעבודה מול לקוחותינו, תכונות כגון יושר, סבלנות, מסירות ואכפתיות.

  אנחנו לא מעסיקים מחשבונים אנושיים, מי שלא "בן אדם" לא עובד אצלנו.

  אתם מוזמנים ליצור איתי קשר ויחד נוכל להתאים לכם את התכנית הפנסיונית והפיננסית המתאימה לכם!

   

  מחפשים יעוץ פיננסי?

  רוצים לדעת עוד על תכנון העתיד? אנחנו כאן בשבילכם!

   תכנון פנסיוני בגובה העיניים

   1

   תכנית אישית שמותאמת אליכם

   2

   מגוון רחב של אפשרויות

   3

   תכנון עתיד יחד

   4

   דואגים לפרטים הקטנים

   בלי ססמאות, במילים שכל אחד יכול להבין

   היתרונות שלנו

   תכנית אישית שמותאמת אליכם

   מגוון רחב של אפשרויות

   תכנון עתיד יחד

   דואגים לפרטים הקטנים

   מגוון רחב של מוצרים פיננסיים איכותיים

   שיווק וקידום אתרים באינטרנט